Kullanım Şartları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı DEHAS’a aittir. www.dehas.com.tr internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, DEHAS’ın yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı DEHAS internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini DEHAS internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.dehas.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. www.dehas.com.tr internet sitesini ziyaret eden ve DEHAS’ın internet sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar bu Kullanım Şartları’nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.