Gizlilik Politikası

DEHAS, bu gizlilik sözleşmesini; www.dehas.com.tr web sitesi kullanıcılarından toplanan kişisel bilgilerin gizliliğine duyduğu saygıyı göstermek için düzenlemiştir.

Web sitesi kullanıcılarından toplanan bilgiler, kullanıcılar tarafından gönüllü olarak ibraz edilmiş olan isim, adres, e-posta adresi, telefon veya faks numarası ile iş başvuruları için gönderilen özgeçmiş belgelerindeki diğer bilgilerden oluşmaktadır. DEHAS, bu bilgileri ne için istediğini ve nasıl kullanacağı konularında bilgilerin ibrazından önce sizi bilgilendirecektir. Bu nedenle, bu bilgileri ibraz etmek ya da etmemek siz web sitesi kullanıcılarının inisiyatifinde olacaktır.

Ayrıca, DEHAS istatistiksel analiz yapmak amacıyla IP adreslerinden ve çerezlerden (cookies) bazı bilgileri de toplamaktadır.

DEHAS, bu web sitesine verdiğiniz kişisel bilgileri, bilgilerin siteye girişi sırasında size özellikle belirtmediği sürece bilerek ve isteyerek üçüncü kişilere sunmayacak veya transfer etmeyecektir.

Siz kullanıcıların gizliliğini sağlamak temel ilkemiz olup, DEHAS online olarak topladığı kişisel bilgilerinize izinsiz girişimi önleyecek gerekli güvenlik tedbirlerini almıştır.