Hakkımızda

DEHAS®️ 1998 senesinde kurulmuş olup; hastanelerin merkezi medikal gaz sistemi, projelendirmesi, montajı ve merkezi gaz sistemi ekipmanları üretimi konularında hizmet vermektedir.

Firmamızın en büyük özelliği, ürünleri hiçbir yan sanayi kullanmadan kendi bünyesinde üretmesi ve bu ürünleri kapasite raporu ile belgeleyebilmesidir.

Firmamız uluslararası standartlarda (ISO 7396, ISO 9001, ISO 13485, ISO 5359 gibi) üretim yapmaktadır. Ayrıca, üretmiş olduğumuz ürünler Avrupa uyumlu olup, tamamı CE belgelidir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti en temel ilkemizdir. Müşterilerimize medikal gaz sistemleri medikal gaz sistemleri ekipmanları, ameliyathane kurulumu, yoğun bakım kurulumu, hemşire çağrı sistemleri konularında üretim, planlama, montaj ve servis hizmetleri vermekteyiz.

 

Vizyon & Misyon

Şirketimizin misyonu, sahip olduğu tecrübeyi ve bilgi birikimini müşteri odaklılık ilkesiyle birleştirerek kaliteli hizmet sunmaktır.

Uluslararası standartlarda ürünler üretip, kalitemizi korumak; ülkemize sunduğumuz hizmetlerden güç alarak sektöründe tercih edilenlerin en başında olabilmek. Dünyadaki gelişmeleri takip ederek, yenilikçi işlere imza atmak ve bu konuda sektöre öncülük etme vizyonunu benimsedik.